Nasz Profesjonalny katalog firm oferuje:

 • przejrzystą prezentację Twojej firmy
 • efektywną formę reklamy docierającą do dużej liczby klientów
 • dodatkowe możliwości promocji w naszym serwisie

Nie dodałeś jeszcze wpisu?  DODAJ FIRMĘ

Kategorie: 

Ostatnio dodane opinie:

 • Dom "U Marysi " Duszniki-Zdrój
  Przeczytawszy opinie, jadąc w to miejsce z mężem i z dzieckiem, przygotowałam się jak "na wojnę", zabrałam ze sobą własną kołdrę, poduszki, pościel, śpiwory..i co zastałam?Przytulne pokoje, łazienka z naprawdę dużym brodzikiem (spokojnie mogą się pomieścić 2 dorosłe osoby), kuchnia do dyspozycji gości w pełni wyposażona, w pokojach ciepło wręcz gorąco, lokalizacja zimą idealna, dom znajduje się na stoku. Właścicielka miła, nie narzucająca się. Na tyłach domu przy samym stoku, jest bar, w którym można zjeść dobry posiłek, wieczorem pali się tam ognisko. Ceny w barze nie są najniższe, ale nie spodziewam się, że w innych knajpkach w Zieleńcu jest taniej. Nie wiem jak było w poprzednich latach, ale naprawdę jestem pozytywnie rozczarowana i z czystym sumieniem polecam to miejsce.
 • Widok Duszniki-Zdrój
  OSTRZEGAM przed tym obiektem i właścicielką. Nie daje wam do myślenia dlaczego ten obiekt nie ma opinię na Google? Bo były bardzo krytyczne! Pokoje zimne. Okna mają podejmowane klamki aby nie wietrzyć pokoju. Wietrzyć może tylko właścicielka. UWAGA wchodzi do pokoju podczas waszych nie obecności. Co do samej właścicielki to rozpisywać się nie będę. Bo o chorych ludziach nie powinno się źle opisywać. TAK WIEC DLA SWOJEGO SPOKOJU I WYPOCZYNKU ZDECYDOWANIE POLECAM KAŻDĄ INNA KWATERĘ !! JESZCZE RAZ OSTRZEGAM WSZYSTKICH !!! Przekona się ten kto tam zamieszka lecz gwarantuje urlop zmarnowany!!!
 • Dom "U Marysi " Duszniki-Zdrój
  Jedyną zaletą jest bliskośc do stoku. Zakładasz buty wpinasz narty i jedziesz - naprawde wielkie udogodnienie jeśli ktoś przyjeżdża z dziećmi. Parking dla aut jest na górze na ogólnie dostępnym placu, minus przy rozpakowywaniu auta. Obsługa - żadna, no może pani właścielka uaktywnia się przy zapłacie, oraz ostatniego dnia kiedy nieelegancko wyprasza gości ze swojego przybytku - nie było to miłe. Serwis i usługi - żadne poza barem gdzie jedzenie jest pyszne ale drogie. Promocje i rabaty - żadne może poza poleceniem wypożyczalni gdzie zapłaciłem z rabatem tyle co u konkurencji bez rabatu. Ogólnie jest brudno, a cena nieadekwatna do warunków. Mały nakład pracy, trochę zmiany podejścia do klienta i to miejsce może być naprawde fajne. Nigdy już tam nie przyjadę.
 • Dom "U Marysi " Duszniki-Zdrój
  Niestety tylko lokalizacja jest godna polecenia. Ceny absolutnie nieadekwatne do jakości. Wszystko zatęchłe. Właścicielka przed przyjazdem podała inne ceny i warunki. Tuż po przyjeździe okazało się, ze jednak nie da się dojechać pod ośrodek i trzeba pokonać strome schody z walizami (dodatkowo babcia, która miał zająć się dzieckiem ma problemy z poruszaniem się i dlatego dopytywaliśmy o możliwość parkowania pod ośrodkiem). Co ciekawe opłata pobierana była przed wyjazdem - i 30 % wyższa niż podano przed przyjazdem! Powinniśmy byli zapłacić tylko tyle, ile ustalono. Pierwszy raz zdarzyło nam się trafić na tak pazerne i niesłowne osoby. W Zakopanem lepiej się turystów traktuje! Byliśmy w zeszłym roku. Pamiętam panią do dziś...
 • FHU AQUABELLA Izabela Wróbel Duszniki Zdrój
  Stanowczo odradzam współpracy z tą firmą. Bardzo długi czas realizacji zlecenia zakończony negatywnie. Brak wiedzy i umiejętności, słowo p. Izabeli jest nic nie warte.

Statystyki:

 • osób on-line: 4